ŞİRKET PROFİLİ

Nurer Sigorta olarak 1996 tarihinden bu yana acentelik faaliyetini sürdürmekteyiz. O günden bugüne dek çevremizde bulunan insanlara sigorta konusunda doğru bilgiler aktarabilmek için azami özeni göstermiş olduğumuza inanıyoruz.

Bilgiye hızlı, doğru ve çok alternatifli yoldan ulaşabilmenin memnuniyetinizi artıracağını biliyoruz. Bundan böyle, her an yanınızda olmak ve size en hızlı hizmeti sunmak için
Nurer Sigorta olarak yanınızdayız.

Sigortacılık sabrın ve çalışmanın harmanlanarak müşteri memnuniyetine dönüştürüldüğü; satıcılığın en profesyonel halidir.Biz sigorta satışı ve sonrası hizmeti en etkin şekilde yapma gayreti içerisindeyiz biz sigortacıyız…

Nurer Sigorta Danışmanlığı kaza, yangın, nakliyat, mühendislik, tarım, hukuksal koruma ve sağlık sigortasında başarılı firmalarla çalışan ve sigortalı adayına doğru çözüm önerileri getirmeyi sağlayan bir danışmanlık şirketidir. Yıllardır değişmeyen, hasarları hemen ve eksiksiz ödeme ilkesi, insanlarımız için bir güven kaynağı oldu.Son yıllarda artık sigortalı adayları sigortacılığı meslek olarak benimseyen ve gereğini yerine getiren profesyonelleri tercih etmektedir.Bunun bilincinde olan kurumumuz sektör profesyonelleriyle çalışmakta ve yeni profesyoneller yetiştirmektedir.Farklı ürün ve fiyat alternatiflerinin yanı sıra firmamızda gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerin,müşteri beklenti ve taleplerini müşteri memnuniyetine çevrilecek şekilde planlanması, uygulanması, kontrol edilmesi ve sürekli iyileştirilmesi amacını standart olarak benimsemiştir.

Nurer Sigorta danışmanlığı; güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir. Yoğun rekabetin yaşandığı sigorta sektöründe bizi zirveye taşıyan en değerli kaynağımız müşterilerimizden almış olduğumuz memnuniyet ve çalışma politikamızdır.
 
 
Altunizade Mh. Mahir İz Cd. No:28/3 Üsküdar /İSTANBUL Anasayfa Ürünlerimiz Kurumsal Referanslar S.S.S.

Bize Ulaşın

0216 611 66 11

0533 615 26 26
0216 611 66 11
info@nurersigorta.net

 

Site içerisinde ki tüm yazı ve görsel malzemelerin telif hakları  NURER SİGORTA Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.'ye aittir.