SAĞLIK SİGORTASI NEDİR?


Sağlık Sigortası’ndan kimler yararlanabilir?
Sağlık Sigortası’ndan 18-60 yaş arasındaki dileyen herkes, kendisi ve ailesi ile birlikte yararlanabilir. 18 yaşından küçük kişiler ise, ebeveyni ile birlikte sigortalanabilir. Tüm aile bireylerinin aynı poliçe kapsamında sigortalanması halinde %10 aile indirimi uygulanır.
 

Sağlık Sigortası size neler sunuyor?
Karşılaşabileceğiniz bir sağlık probleminde veya bir kaza sonucu yaralanmanız halinde ayakta ya da yatarak yapılacak hastane tedavi giderleriniz, doktor muayenesi, röntgen, tahlil benzeri tanı ve ilaç giderleriniz, küçük ya da büyük cerrahi müdahaleler için gereken harcamalarınız karşılanır. Ayrıca  çok geniş anlaşmalı kurum ağına bağlı kuruluşlardaki pek çok avantaja sahip olursunuz.
Ömür boyu yenileme garantisi

3 yıldır kesintisiz özel sağlık sigortası sahibiyseniz ömür boyu yenileme garantisi talebinde bulunabilirsiniz. Hem ömür boyu yenileme garantisi almış, hem de  toplam 5 yılı tamamlamış sigortalıların bundan sonra tanısı konacak doğumsal hastalıkları da güvence altına alınır.
%10 aile indirimi de var!

Tüm aile fertlerinizi sigortalatın, %10 Aile İndiriminden yararlanın
Diğer avantajlar

• 0-6 yaş arası çocuğunuzun tüm çocukluk ve koruyucu aşıları, alerji aşıları hariç ayakta tedavi teminatı kapsamındadır.
• Yılda bir kez grip aşısı, poliçede belirtilen ilaç teminatı limiti ve iştirak oranı dahilinde ödenir.
• Yurt dışı teminatı almasanız dahi yurt dışındaki acil hastane tedavileri poliçede belirtilen limit ve katılım oranı doğrultusunda karşılanır.
• 40 yaş ve üzeri kadınların kontrol amaçlı çektirdikleri mamografi ve meme ultrasonografi masrafları, belirlenen anlaşmalı sağlık kuruluşlarında yılda bir kez %100 olarak ödenir.
• 40 yaş ve üzeri erkeklerin kontrol amaçlı yaptırdıkları PSA tetkik masrafları belirlenen anlaşmalı sağlık kuruluşlarında yılda bir kez %100 olarak ödenir.

Basit ve sık tekrarlanmayan doğum kontrol yöntemleri (spiral, tüp bağlatma, vazektomi vb.) poliçedeki limitler dahilinde yılda 1 kez ödenir.
 

 

Sağlık Sigortası için Hızlı Teklif Al »
 

 
Altunizade Mh. Mahir İz Cd. No:28/3 Üsküdar /İSTANBUL Anasayfa Ürünlerimiz Kurumsal Referanslar S.S.S.

Bize Ulaşın

0216 611 66 11

0533 615 26 26
0216 611 66 11
info@nurersigorta.net

 

Site içerisinde ki tüm yazı ve görsel malzemelerin telif hakları  NURER SİGORTA Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.'ye aittir.