Asansör Sorumluluk Sigortası Fiyatları

Asansör Sorumluluk Sigortası 2020 yılında zorunlu hale geldi. 09.04.2020 tarihinden sonra sigortası bulunmayan asansörler için 1705 sayılı Kanunun 6’ncı maddesinde öngörülen “ 500-TL den 20.000-TL ye kadar idarî para cezası” verilecek.

Bizden Teklif Al!

En uygun Asansör Sorumluluk Sigortası teklifleri için aşağıdaki formu doldurun.

İşveren Sorumluluk Sigortası Nedir?

İşyerinde meydana gelebilecek iş kazaları sonucunda işverene yöneltilebilecek hukuki sorumluluk nedeniyle, işverene bir hizmet akdi ile bağlı, ve sosyal sigortalar kanuna tabi işçiler veya bunların hak sahipleri tarafından işverenden talep edilecek ve Sosyal Sigortalar Kurumunun sağladığı yardımların üstündeki ve dışındaki tazminat talepleri ile yine aynı kurum tarafından işverene karşı iş kazalarından dolayı ikame edilecek rücu davaları sonunda ödenecek tazminat miktarını, poliçede yazılı meblağlara kadar temin eder.

ASANSÖR SORUMLULUK SİGORTASINI KİMLER YAPTIRMALI?

Asansör Mesleki Sorumluluk Sigortasını asansör bakım ve onarımını yapan TSE tarafından yetkilendirilmiş yetkili bakım onarım firmaları yaptırmalarıdır. Yetkili Asansör bakım onarım firamalarına yönelik düzenlenen 06.06.2019 tarih ve 30737 saylı Bakım Onarım yönetmeliğinde bu şu şekilde belirlenmiştir.

Yetkili servis kendisi tarafından asansöre verilen bakım, onarım ve servis hizmeti ile ilgili olarak mesleki hata ve/veya ihmaller nedeniyle bina sorumlusunun ve diğer üçüncü şahıslar tarafından ileri sürülecek zarar ve ziyan taleplerini karşılamak üzere en az 500.000 TL tutarında mesleki sorumluluk sigortasını yaptırır.

Bir sonraki yıl için geçerli sayılacak olan mesleki sorumluluk sigortasının değeri, 213 sayılı Kanun hükümleri uyarınca o yıl tespit ve ilan edilen yeniden değerleme oranı kadar arttırılır, denmektedir.

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan sigortalılarımızın, hakkımızda yaptığı yorumlar.

Trafik sigortamı da kaskomu da Nurer Sigortada yaptırdım. Fiyatları çok uygundu.

Sevgi T.

2013 yılından beri Nurer Sigortayla çalışıyorum. Geçen sene yaşadığım kazada yardımlarını unutamam.

Remzi O.

Kaza yaptığınızda her kafadan bir ses çıkıyor. Benim güvendiğim bir yer Nurer Sigorta.

Mehmet Z.

Size Yardım Etmek İçin Buradayız

Müşterilerimizin Sigorta ile ilgili soru ve sorunlarına dair her zaman, danışman sigortacı kimliğimiz ile çözümler üretmektir.

Çaya Bekleriz

Ofisimize uğrayarak istediğiniz sigorta hakkında bilgi alabilirsiniz:

Altunizade Mh. Mahir İz Cd. No:28/3 Üsküdar

Telefonla Arayın

Her türlü sorunuz için bize telefonla ulaşabilirsiniz:

Tel: 0533 615 26 26
0216 611 66 11

E-mail İle Soru Sorun

Bize email aracılığıyla istediğiniz soruyu sorabilirsiniz:

Email: info@nurersigorta.net