Uzun Süreli Hayat Sigortası

Uzun Süreli Hayat Sigortası, vefat, tam ve daimi sakatlık gibi yaşamınızda başınıza gelebilecek risklere karşı, uzun süreli maddi güvence sağlar. Sigorta süresi 2 – 20 yıl arasında belirlenebilir.

  Bizden Teklif Al!

  En uygun uzun süreli hayat sigortası teklifleri için aşağıdaki formu doldurun.

  Uzun Süreli Hayat Sigortası

  Uzun Süreli Hayat Sigortası, vefat, tam ve daimi sakatlık gibi yaşamınızda başınıza gelebilecek risklere karşı, uzun süreli maddi güvence sağlar. Sigorta süresi 2 – 20 yıl arasında belirlenebilir.

  Sigortalı Olmanın Avantajları

  Birikim sunmayan, ancak sigortalının ölümü halinde geride kalanlara yüklü bir tazminat sağlayan uzun süreli hayat sigortası güvencesini, ister yıllık isterseniz peşin olarak elde edebilirsiniz.

  18-70 yaş arasındaki herkes Uzun Süreli Hayat Sigortası’nın sağladığı güvenceden yararlanabilir. 20-60 yaş arasındaki sigortalılar, isterlerse kaza veya hastalık sonucu maluliyet teminatlarından da faydalanabilirler.
  Sigortalının yaşı ile sigorta süresinin toplamı sadece vefat teminatı seçildiğinde 80′i, vefat ve maluliyet ek teminatı birlikte seçildiğinde ise 65′i geçemez.

  Teminat Kapsamı ve Cinsi

  Uzun Süreli Hayat Sigortası, sigortalının vefatı durumunda sigorta poliçesi sahibi tarafından belirlenen teminatı içerir. Dilerseniz, ödeyeceğiniz ek primlerle kaza veya hastalık sonucu maluliyet teminatından vefat teminatı tutarında faydalanabilirsiniz. Üstelik her yıl için sabit veya azalabilen teminatlardan birini seçerek YTL, Amerikan Doları veya Euro endeksli olarak düzenleyebilirsiniz.

  Müşteri Yorumları

  Bizimle çalışan sigortalılarımızın, hakkımızda yaptığı yorumlar.

  Trafik sigortamı da kaskomu da Nurer Sigortada yaptırdım. Fiyatları çok uygundu.

  Sevgi T.

  2013 yılından beri Nurer Sigortayla çalışıyorum. Geçen sene yaşadığım kazada yardımlarını unutamam.

  Remzi O.

  Kaza yaptığınızda her kafadan bir ses çıkıyor. Benim güvendiğim bir yer Nurer Sigorta.

  Mehmet Z.

  Uzun Süreli Hayat Sigortası’nın poliçe süresini, en az 5 yıl olmak üzere, belli bir süre (5 yıl, 10 yıl, 20 yıl gibi) için belirleyebilirsiniz.

  Sigorta primi miktarı; sigortaya başlangıç yaşı, cinsiyet, seçilen teminat tutarının süresi ve ödeme şekline göre hesaplanır.

  Ödemeniz gereken sigorta primi seçtiğiniz teminatlara, yaşınıza ve teminat tutarına göre değişir. Sigorta
  teminatlarınız ve dolayısıyla sigorta primleriniz dövize endeksli (USD veya Euro) olarak belirlenebilir. Sigorta primleri ödeme günündeki T.C. Merkez Bankası efektif satış kuru üzerinden YTL’ye çevrilerek ve peşin veya ilk yıl içerisinde azami 12 eşit taksitle ödenir.

  Uzun Süreli Hayat Sigortası için ödediğiniz primleri, belirli sınırlar içinde vergi matrahınızdan düşebilirsiniz.

  193 sayılı Gelir Vergisi Kanunu’nun 63. ve 89. maddelerine göre kendiniz, eşiniz ve küçük çocuklarınız için ödeyeceğiniz primleri;

  – Ücretliler için, ödendiği ayda elde edilen ücretin % 5′ini ve asgari ücretin yıllık tutarını,

  – Beyana tabi mükellefler içinse beyan edilen gelirin % 5′ini ve asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak kaydıyla vergi matrahınızdan düşerek vergi avantajı sağlayabilirsiniz.

  Bu şekilde bulunduğunuz vergi dilimine göre değişen oranlarda kazancınız olmaktadır.

  Size Yardım Etmek İçin Buradayız

  Müşterilerimizin Sigorta ile ilgili soru ve sorunlarına dair her zaman, danışman sigortacı kimliğimiz ile çözümler üretmektir.

  Çaya Bekleriz

  Ofisimize uğrayarak istediğiniz sigorta hakkında bilgi alabilirsiniz:

  Altunizade Mh. Mahir İz Cd. No:28/3 Üsküdar

  Telefonla Arayın

  Her türlü sorunuz için bize telefonla ulaşabilirsiniz:

  Tel: 0216 611 66 11

  E-mail İle Soru Sorun

  Bize email aracılığıyla istediğiniz soruyu sorabilirsiniz:

  Email: info@nurersigorta.net